عکس ملکه زیبایی 2013 | عکس دختر شایسته 2013

عکس زیباترین دختر دنیا در سال 2013


پنج‌شنبه 17 تیر‌ماه سال 1389 ساعت 03:05 ق.ظ

فرار دختر جوان از دست 4 پسر وحشی

فرار دختر جوان از دست 4 پسر وحشی

 صدای فریاد های دختر جوان او را از تله چهار پسر متجاوز نجات داد.

یک هفته پیش زنی به ماموران پلیس خبر داد صدای فریاد و کمک خواهی فردی را می شنود که به نظر می رسد در یکی از واحدهای ساختمان محل زندگی او گیر افتاده است.
 
این زن گفت؛ صدایی که به گوش می رسد، صدای دختر جوانی است که به نظر می رسد در برابر عده یی مقاومت می کند. این صدا دقایقی است که شنیده می شود و من فکر می کنم اتفاق بدی برای این دختر در حال رخ دادن است. هنوز چند دقیقه یی از این تماس تلفنی نگذشته بود که ماموران پلیس وارد ساختمان شدند و واحدی را که صدای فریاد از آن شنیده می شد، تحت نظر گرفتند. صدا همچنان به گوش می رسید. ماموران بعد از اینکه موفق شدند وارد آن خانه شوند، تمامی اتاق ها را بازرسی کرده و دختر جوانی را که فریاد می زد، پیدا کردند. این دختر که به شدت ترسیده بود و بریده بریده صحبت می کرد، ادعا کرد چهار پسر جوانی که در خانه حضور دارند، می خواستند به او تعرض کنند.
 
بعد از دستگیری چهار پسر جوان و انتقال آنها به پلیس آگاهی ماموران از شاکی خواستند درباره ماجرا توضیح بدهد.
 
دختر جوان گفت؛ چند ماه قبل صادق یکی از متهمان با من تماس گرفت و گفت شماره من را از گوشی دوستم درآورده است. او ادعا کرد قصد دارد با دوست من ازدواج کند اما از آنجایی که مدتی است با هم اختلاف پیدا کرده اند، دوستم حاضر نیست به عقد او درآید. صادق از من خواست به او کمک کنم. من هم قبول کردم.
دختر جوان ادامه داد؛ چندین بار صادق را دیدم و با هم صحبت کردیم تا اینکه روز حادثه از من خواست برای گفت وگو در مورد مساله مهمی سر قرار حاضر شوم. من هم قبول کردم. سر قرار که رفتم صادق و یکی از دوستانش در محل بودند. آنها من را سوار ماشین کردند و به خانه یی بردند. من فکر کردم خانواده صادق در خانه هستند اما همین که وارد منزل شدم سه جوان به اتفاق صادق به من حمله کردند. آنها قصد داشتند به من تعرض کنند.

وی ادامه داد؛ سعی کردم مقاومت کنم اما از دست هر کدام که فرار می کردم دیگری به من حمله می کرد. تا جایی که می توانستم فریاد می کشیدم و کمک می خواستم. آنها مرا به اتاقی برده بودند تا مورد آزار قرار دهند که پلیس وارد خانه شد و من را نجات داد.

در ادامه صادق مورد بازجویی قرار گرفت. وی گفت؛ مدتی قبل خواهرم کلید خانه اش را به من داد تا برای رفت و آمد مشکلی نداشته باشم. من با خواهرم زندگی می کردم و به همین خاطر هم کلید خانه را در اختیار داشتم. چند روز قبل از حادثه خواهرم به همراه خانواده اش به مسافرت رفتند. من هم تصمیم گرفتم دختر مورد علاقه ام را به خانه بیاورم. سعید یکی از پسران فامیل را هم در جریان قرار دادم. او در خانه بود و قرار شد من و دو دوستم دخترک را به خانه بیاورم. ما به او گفته بودیم در خانه میهمانی داریم. به همین خاطر هم قبول کرد بیاید. زمانی که او را به منزل آوردیم متوجه هدف مان شد به همین خاطر هم با داد و فریاد سعی کرد مقاومت کند. ما مشروب خورده بودیم و حال درستی نداشتیم.

وی گفت؛ دختر را به داخل اتاق بردیم. او دست و پا می زد و اجازه نمی داد نزدیکش شویم تا اینکه پلیس سر رسید و ما را بازداشت کرد. ماموران به دستور بازپرس، دختر جوان را به پزشکی قانونی بردند. در معاینه انجام شده آثار کبودی روی بازوی چپ، مچ دست چپ، تورم در ناحیه سر و خراشیدگی پلک چشم چپ ناشی از ضرب و جرح تایید شد. در حال حاضر چهار پسر جوان بازداشت هستند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.